| Tailraa a întrebat:

Bună s TPU am două întrebări Vă rog să - mi răspundeți. 1. Sunt în clasa a 5-a credeți că învățat bine, notele mele sunt : 10, 7,8, 10,10, 10,6,6,10,10,10,10,9,8,7,9,8,8. 2.Azi la școală am tras la sorți pentru Crăciun am nimerit cea mai bună colegă ce credeți că ia-ş putea lua are 11 ani. Diriginta a spus să fie în jur de 20 de lei

Răspuns Câştigător
| JustAGirl333 a răspuns:

- ciocolata
- un lip gloss
- o sticluță de oja
- brelocuri
- accesorii pentru par
Șiii...nu mai știu
_______________________
Notele sunt destul de bune înafara de 6 și 7
Ai materii la care nu te descurci?
Eu sunt clasa a VI-a și te pot ajuta daca vrei am puține note de 8 și în rest 9 și 10

| Tailraa explică (pentru JustAGirl333):

Da am mulțumesc sunt în clasa V şi am 6 la germană şi română, iar 7 am la istorie, geografie şi informatică.

4 răspunsuri:
| Victor453 a răspuns:

1) inveti bine
2) o ciocalata face ferecită pe orice fată!

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Daca ai note de la 5 in sus este mai mult decat perfect

cumpara-i o carte de citit

| Kairaa a răspuns:

1.Da înveți foarte bine doar ca dacă îți dorești sa devii cineva in viață încearcă să ridici notele de 6 si 7, nu spun cu răutate.
2. E prietena ta cea mai bună, știi tu ce ii place. De exemplu ei ii plac cainii, ii cumperi un ursuleț frumos cu cățel, un ursuleț. Ii place sa-și facă unghiile ii cumperi ceva o trusă faină. Poți cumpăra ceva niște dulciuri bune.(vine Craciunul și cred ca ai văzut si tu prin magazine ca un fel de cadouri de la Kinder, șosete de alea cu cadou înăuntru ) Sper ca te-am ajutat!