| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara, sunt în clasa a 11-a, în clasa a 9-a si a 10-a pot spune ca m-am descurcat destul de bine, ei bine cum am trecut în clasa a 11-a parca totul s-a schimbat, profesorii au început să fie plini de ei, nu mă învață nimic bun si au pretenția să sțiu răspunsurile la niște întrebări pe care ei nici nu m-au învățat, de asta as vrea sa renunț aici în țară, pentru că nu are rost sa mai rămân, eu oricum am altă vocație (șoferiță pe camion) și nu mă ajută cu absolut nimic pentru viață, mai ales că matematică nu mai fac din clasa a 10-a sau chimie sau fizica și tot așa, restul de materii care au mai rămas, sunt egale cu 0, nu ma ajută cu nimic, sunt niste materii banale. Voi ce parere aveți? Cum ar trebui sa procedez? Ar trebui să scot dosarul de la liceu sau sa îngheț anul?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sunt în clasa a 11-a...as vrea sa renunț aici în țară..am altă vocație (șoferiță pe camion).Voi ce parere aveți? "

fă școală că peste ani (nu mulți) o să-ți muști unghiuțele de ciudă

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Nu prea cred

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, mai vorbim dar n-o să vrei... de rușine