| Isabelamaria21 a întrebat:

TPU

Am chemat veterinara la cainele meu sa ii faca o injectie pentru capusi si i-a facut cam pe la 12 si vreau sa va spun ca inca mai are capusi. Si nu stiu ce sa ii fac de ce mai are daca i-a facut injectia doar nu i-a facut-o degeaba.

3 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Nu stiu cu ce ajuta injectiile.

Eu am un maidanez si (norocul meu) am ca vecina o doamna veterinara care ne-a dat o solutie, cu care sa dam in locurile cu capusi si sa nu il mai atingem, si i-au disparut happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cu ceva, cu un sprei ceva.Sau daca nu cheama din nou doctorul.

| lowraider26 a răspuns:

Ai o problema eu care iubesc animalele iti recomand sa nu ii smulgi capusa si sa il duci la un veterinar priceput happy