| Konata a întrebat:

vreau sa imi fac profil privat la facebook, adica stiti voi, sa vada profilul meu doar prietenii mei, m-am dus la setari de confidentialitate si trebuie sa bifezi 3 casuteze: prietenii prietenilor, sau prieteni, sau personalizat.Pe ce casuta bifez ca sa mi se faca odata nenorocitu ala de profil privat?/FUNDA! urgenttt

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Ca sa iti vada profilul doar prietenii tai, trebuie sa bifezi casuta : "prietenii mei".
Daca activezi casuta : "personalizat", nu ii poate vedea nimeni profiluli, nici macar prietenii. Iar, daca bifezi casuta :"prietenii prietenilor" atunci iti poate vedea profilul majoritatea oameniloe. Asa ca tu trebuie sa bifezi "prieteni".
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

1 răspuns: