| Curious2 a întrebat:

Buna tuturor, ce credeti despre mamele minore?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unele fac sex cu creatiile altele raman tinere de fel

suntserios
| suntserios a răspuns:

Rezultatul lipsei de educatie sexuala

| doctorandus a răspuns:

Mai bine decat sa faca avort.

| Drimmero a răspuns (pentru doctorandus):

Dar nu mai bine s-ar proteja ele? E mult mai ieftin si mult mai bine decat sa aiba plozi cand ele sunt copile...educatia sexuala e necesara in Romania.

| Superior a răspuns (pentru Drimmero):

Dar nu mai bine le-ar fi mintea la carte si chestii de copii decat sa caute sula la fiecare colt de strada?
Ma rog... e oarecum imposibil daca se naste intr-o familie nepasatoare total.
Ar trebui sa puna psihologii sa discute cu copii mai des la scoala, ca si asa sunt degeaba platiti (mereu cand ii aud spun lucruri pe care le cunosc si eu).

| Drimmero a răspuns (pentru Superior):

Si mai bun raspunsul tau. Si pe vremuri babele de acum faceau copii de la 14 ani. Urla hormonii in plozii astia cam mult. Nu ar fi o problema daca si-ar trage-o, nu e problema noastra, dar macar sa se protejeze, pe parinti pica in mare parte toata treaba, e si vina lor si vor avea ceva de tras, doar nu vor abandona copilul cu copil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da nu-i normal să umble cu prezervativele la ei. Tu daca ai avea o fiică, i-ai zice i-a draga protejeazate, fă ce vrei. Futete cu cine vrei.

Babele alea care nu aveau așa ceva, erau mai selective, nu făceau sex cu primul venit primul sosit care se gata ca prostul in ea, trebuia să fie mai selective. Daca nu își doreau copil cu acel om, nu făceau, acum faci sex cu cine vrei când vrei fără să-ți mai bati capul de alte minuni.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

'Da nu-i normal să umble cu prezervativele la ei. " Nu-i vezi cat de incapabili sunt? Daca ai chef de hata-hata si totusi nu vor un plod sa se protejeze atunci, dar ideal ar fi ca ei sa aiba alte preocupari, dar societatea ii impinge de la spate, iar proasta ramane apoi cu burta pana la gura si fatalaul fuge in munti ca sa nu-si asume, scenariul asta e arhi cunoscut si prea clasic.

Babele selective? Nu cred ca stii cum e viata la tara cand e care cum apuca )))

| Celcestietot a răspuns:

Asta este, o sa avem un nepotel big grin laughing

| oglindasultanului a răspuns:

Le invidiez.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Ce credeți despre bărbații majori care fac copii cu copile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca își distrug viața de mici, în tot acel timp decât să schimbe scutece ar putea sa fie libere și să facă ce vor.
Dar ele aleg calea cea grea mai grea, copii se fac când începe să-ți scadă aspectul, când te mai îngrași câteva kg și nu mai arăți cum arătai odată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca cine a inventat legea si dupa ce lege trebuie sa gandim noi? In unele tari majoratul se face la 15 ani, in altele la 21. In unele tari, devin mame dupa 30, in altele e normal sa fie inainte de 18 (in europa). Conteaza si modul de trai din tara respectiva. Cineva pe quora considera ca europenii sunt harnici si inteligenti ca devin "maturi" din adolescenta. In unele tari, la 30 de ani oamenii traiesc de parca ar fi inca "adolescenti". Asemenea cazuri sunt rare in unele tari si normale in alte tari.