| ClaudiaMaria15 a întrebat:

Va rog imi spuneti ce cadou special sa-i iau prietenii mele de ziua ei? Chiar n-am nici o idee.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu-i faci o felicitare?! Sau ai putea sa-i iei un tricou, un lantisor, sau sa-i dai sa-si cumpere ce vrea ea. Ai putea sa faci o cana la Smile Foto, pe care sa fiti voi doua, sau un album cu fotografii cu voi doua.Nu conteaza ce ii cumperi, conteaza esentialul, adica faptul ca sunteti prietene.
Te pup!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru funda!

| RalukaRallu12 a răspuns:

Pai ar fi dragut un album cu toate amintirile voastre impreuna!