| blackumafia a întrebat:

Visul meu este sa plec in Australia. Vreau sa-mi iau bacul si as vrea sa fac poate o facultate in domeniul IT si as vrea sa plec! Desigur voi invata limba deci nu va fi o problema dar as vrea sa ma stabilesc acolo pentru totdeaua, sa-mi incep o viata! Ce ar trebui sa fac? de ce acte si cati bani am nevoie pentru a ma urca in avion?

3 răspunsuri:
| Mirela77 a răspuns:

O caruta de bani! Ti-ar fi mai usor daca ai termina studiile aici si ai pleca ulterior.
Din cate imi aduc aminte cred ca exista un examen de limba scris si vorbit la obtinerea rezidentei. Oricum informeaza-te bine.

| blackumafia explică (pentru Mirela77):

Asta ziceam sa fac facultatea aici si apoi sa plec

| newparts a răspuns:

Concret gasesti toate detaliile aici http://www.australia-immigration.ro
multa bafta