| Anda1708 a întrebat:

Vreau sa ma mut in Bucuresti,insa nu imi permit inca sa imi cumpar ceva, asa ca m-am gandit la varianta de a gasi un coleg de apartament.Suna un pic ciudat,insa m-ar tenta mai mult niste tipi ca si colegi decat niste fete,pentru ca nu au asa multe pretentii laughing Voiam sa va intreb ce parere aveti de chestia asta cu colegii de apartament, cum vi se pare ideea?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pari sa cauti fiki fiki cu ei, deci ceva obisnuit nu mi se pare. Orice om poate fi dezordonat sau cu educatie proasta indiferent de sex.

| Anda1708 explică (pentru mgtow):

laughing Nu ma refeream la genul colegilor, ci la ideea in sine de a avea un coleg sau colega (inca nu m-am hotarat) de apartament, ce avantaje si dezavantaje exista.

| mgtow a răspuns (pentru Anda1708):

Avantajul e ca te poti culca cu el, faceti curatenie fiecare in camera voastra si in general cand stabiliti (impreuna sau fiecare la x zile), poti deveni iubita lui daca va intelegeti bine, exista ambient placut pentru ca nu stai singura si ai cu cine vorbi la bine si la rau. Acum partea rea: daca are o boala poti sa te infectezi cu HIV, gonoreea, sifilis pentru ca prezervativul nu e sigur se mai rupe... poate sa fumeze, sa fie betiv face scandal cu prietenii cand vin, poate sar si aia pe tine la cateva pahare, poate sa fie dezordonat, rele maniere, misogin, gay. Mancarea care o lasa in frigider si pute langa a ta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna! Dar tu din ce oras esti? Ce vîrstă ai? Vii in Bucuresti cu serviciul, sau facultatea?

| Anda1708 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt din Constanta si vin pentru facultate.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anda1708):

Sărut mîna, mult succes i ti doresc, si multă sănătate, si ai grijă pe cine alegi coleg sau colegă, de apartament, oamenii sint răi.Ce vîrstă ai? Scuză mi te rog indiscretia.