| Paulatrifan27 a întrebat:

Bună ziua. Știu ca am tot scris de crush-ul meu. Dar acum am o problema și nu știu ce sa mai cred. Acum câteva zile mi-a și m-a intrebat ce a zis un prieten de al lui. Și i-am zis și eu i-am zis ca prietenul lui mi-a zis ca sa nu mai vb cu băiatul de care îmi place. Și când i-am zis a zis,, Ce prostii scoate și X așa pe gura" și după câteva ore îmi scrie prietenul lui și îmi zice ca eu am înțeles greșit și i-am zis băiatului de care îmi place și mi-am cerut scuze și el a zis ca nu trebuie sa îmi cer scuze. Dar eu i-am zis ca ma simt prost și mi-a zis sa o las balta și sa nu ma mai gândesc la asta ca nu are rost. Și după mna m-a intrebat ce fac și de-astea. Și astăzi l-am văzut la biserica și l-am văzut ca in timpul programului. Adică in timpul programului se uita la mine și când am vrut sa ma uit la el am văzut ca se uita la mine și mi-am luat privirea de la el și după câteva minute se uita din nou la mine. Și la final când stăteam cu fetele sa vb, era ușa de pe partea fetelor deschisă și el urca la balcon și am trecut prin fata ușii și când am trecut am văzut ca se uita in,, fuga" la mine. Și acum m-am gândit sa ii scriu. Și i-am scris hey si el tot intra și iese și nu intra pe mesaj de loc. Ce sa fac? Sa îl ascult pe prietenul lui și sa nu mai vb cu el? Credeți ca ma place? Nu știu ce sa mai cred și sunt confuza. Mersi.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=QTSbLRLNr2c
Aici este pe românește.

5 răspunsuri:
| Paulatrifan27 explică:

Vreau răspunsuri rapide, va mulțumesc!

| sadrian46 a răspuns (pentru Paulatrifan27):

Un răspuns rapid.
Vizionează asta rapid.
https://www.youtube.com/watch?v=K2snTkaD64U
Apoi repetă vizionarea.
Apoi trimite-i și lui linkul.
Apoi după ce i-ai trimis linkul, transmite-i mesajul.
Vreau un răspuns rapid.

| Paulatrifan27 explică (pentru sadrian46):

Nu prea înțeleg. Scuze. Dar mersi oricum

| Paulatrifan27 explică (pentru sadrian46):

@sadrina46 îmi pare foarte rău, dar eu nu înțeleg dc sa ii trimit asta băiatului de care îmi place. Nu cred ca are așa multă logica cu ceea ce am zis eu. Mulțumesc oricum ca m-ai ajutat și îmi pare rău

| sadrian46 a răspuns (pentru Paulatrifan27):

Dacă nu înțelegi, nu trimite. Nu are de ce să îți pară rău.

| sadrian46 a răspuns (pentru Paulatrifan27):

Https://www.youtube.com/watch?v=QTSbLRLNr2c
Aici este pe românește.