| anonim_4396 a întrebat:

Ce vrea sa reprezinte poza ta? Ce te-a determinar sa ai o poza ca asta?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Inspirație de moment. Prefer să nu întru în detalii.
Dar a ta?

| Narfundo a răspuns (pentru NOname):

Pentru ca esti prima care intreba am sa iti raspund.Este un actor homosexual care desigur pe mine m-a bagat la dubii.Homosexualitatea lui este falsa si desigur acesta este modul in care a ales sa devina celebru.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Mentalhappy
pfff... pozica mea il reprezinta pe catelusul meu cel scump si drag care a fost "copilasul" nostru 5 ani, acum 2 ani un cretin a dat cu masina peste el si din pacate a muritstraight facestraight face
ce ma determina sa am o poza cu el?
dragostea si devotamentul meu fata de acest minunat catelus care era o minune de catel..am cautat sa cumpar un alt catel, dar nimic nu a inlocuit si nu am putut sa uitam de acest "copilas"
sa stii ca sunt in toate facultatile mintale si nu am luat-o razna.
O frumoasa zi sa aihappy

| Graphee a răspuns:

- Îmi plac fluturii...

| Narfundo a răspuns:

Vad si eu asta.Ce te-a determinat sa ai un astfel de avatar?

evenso
| evenso a răspuns:

Poza mea reprezinta o persoana in spatele unei masti venetiene, este enigmatica, dar eu deseori imi schimb imaginea de la profil pentru ca ma caracterizeaza mai multe lucruri.

| Holocaust a răspuns:

Stewie.Bitches love Stewie.

| M?d?0611 a răspuns:

Nebuloasa + un omulet care asculta muzica (eu).
Nebuloasele sunt http://ro.wikipedia.org/wiki/Nebuloas%C4%83
Toate elementele din care este format corpul uman sunt create in stele. :>

| M25M a răspuns:

Ideea exprimarii libere, fara cenzura.

| AndyLavy a răspuns:

Este o poza facuta de mine anul asta la mare. reprezinta liniste caldura, calmitate, ma reprezinta pe mine mai bine zis. ador marea si tot ce tine de ea. de aceea am pus poza asta.

| GRs a răspuns:

Garrett Reynolds. Sunt fan al lui.

| Mademoiselle18 a răspuns:

Avatarul meu reprezinta un mesaj.L-am ales intr-un moment in care simteam nevoie de a avea pe cineva aproape[un prieten, amic sau pur si simplu o persoana care sa ma asculte si sa ma inteleaga] happy De atunci nu l-am mai schimbat pentru ca nu am mai gasit nici o imagine care sa ma impresioneze in mod special.

Răspuns utilizator avertizat