| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Dacă ar fi să alegeți minim un user și maxim...(mai puțin/i de) 10 pe care să-i lăsați în lista de prieteni de aici și pe restul să-i ștergeți. Pe care i-ați alege?
Eu nu știu, am destui oameni „cu minte".

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ori cu ori fara e tot la fel, nu?

89 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Of,Ray.Iar o luăm de la capăt.Cred că nu mai are rost să continuăm discuţia asta că şi aşa nu ajungem nicăieri şi, în plus, o mai şi terorizăm pe săraca BĂBĂCIUNE2006 care o să fie bombardată cu notificări de la răspunsuri care, până la urmă, nici măcar nu au legătură cu ce a întrebat ea.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu o luam de nici unde si asa TPU ofera 15 felicitari pe zi si mesaja gratis nelimitate, nu vad nimic rau a vorbi cu un om, este benefic dezvoltari noastre

| Darkmagic a răspuns:

Ti-a trecut o clipa prin minte...ce drame se dezvaluie la intrebarile tale Baby?
Ce nu ai aflat in 2-3 intrebari de genul: "Cine pe cine place?", se deconspira acum, in hohote de ras.
Ala care tipa de trei ori pe zi ca TPU "NU e un site pentru socializare!"...socializeaza saracu' in disperare! laughing
Si CUM dracului poti sa te rogi de o femeie in mesaje...sa-ti devina, nu stiu, orice!
Stai pe receptie, iti trimit imediat vreo doua'j'de mesaje in care o sa te rog sa fii sor'mea.
Sau gagica! Ma mai gandesc. big grin
App, sa-mi traduca si mie cineva CE inseamna "Conversatii", poate au legatura cu "Socializare", si atunci...cand esti bou, esti Bou. Ecce! laughing
"cRayul" strikes again!

| whatevernvm a răspuns:

Pe ray. Păcat ca mi-a dat block, iar apoi m-a scos ca să ma înjure și sa ma anunțe ca mi da iar block

| OldSoul a răspuns:

Sincer?
I-as sterge pe toti, fara sa-mi mai bat capul pe cine las, sau pe cine nu.

La fel si in realitate probabil.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sunt atatia, ce exemple concrete vrei? Iesi in lume si vei gasi/

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici n-ar trebui sa fie,, e de vina caldura vremii pentru starile omului in general, din perioada asta.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Asta e solutia iesi in lume si ce se intampla, e si asta o idee buna, dar asta ne face maturi man, cu toti iesim afara din casa, cu toti suntem maturi? sa ma las de lucru sa devin matur, imi dai tu banii?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ok ies afara din casa cum vorbesc cu o fata straina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ok,dar ce ne facem cu Ray? Văd că el are stări din-astea indiferent de sezon. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Iesitul si socializatul iti arata ca poti intalni si astfel de oameni, sa ai ce invata de la unele persoane.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Zi-mi tu mie cate fete necunosute ai agatat tu?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ma ca sugit ca ma pomenesti, sunt hetrosexual tot anul

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa-l tolerezi si sa nu ii iei in seama iesirile, doar n-ai vrea sa te enervezi avand discutii contradictorii, nu?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Asta ai inteles tu din ce am vorbit?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Desigur ca nu, pentru ca e usor sa dai sfaturi la alti, e mai greu si sa faci ceea ce spui

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Dar nu am avut discutii contradictorii omule, nu dramatiza, nici nu stii despre ce vorbeam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da,cred că aşa ar fi cel mai indicat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ce legătură are? Nici n-am avut vreo îndoială că n-ai fi.
Cât despre sughiţ...o să treacă în câteva minute(cred).

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu unul chiar nu am ce sa zic, m-a lasat masca comportamentul lui de ceva vreme.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule glumeam

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ma barfesti pe la spare, misto

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ce barfa pe la spate visezi? I-am dat un raspuns unde vede toata lumea, asta numesti barfa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Chiar? N-am ştiut că poţi să şi glumeşti.

| RAY a răspuns:

Darkmagic iar tu cu jigniri, atac la persoana atat poti atat faci

| RAY a răspuns:

| whatevernvm eu nu am fost in lista ta de prieteni niciodata nu ma poti sterge, ce pacat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

De la o vreme am văzut şi eu că a început să exagereze mai mult ca de obicei.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Pai de cine vorbesti? eu am vb vreodata de tine pe TPU sa stiu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cum să "te bârfească pe la spate" când a zis tot ce-a avut de zis aici unde poţi vedea şi tu? laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu vreau sa il judec desi as putea, el ma judeca