| mauitlaseriale2014 a întrebat:

Daca existau megalomii in zilele noastre, credeti ca exista vreo varianta sa avem de a face cu ei? Cu submarin ceva? Dar la 18 m ai megalodomului nu stiu daca ar fi existat vreo solutie.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu te mai uita la filme, nu-s de tine, uite ce se intampla dupa ce vezi filme, le iei de bune de reale laughing

Hai sa te lamuresc cum sta treaba cu mega animale, ori alte basme care le spun unia si multi le si cred.

Cele mai mari animale care au populat vreodata planeta noastra, is cele care traiesc in ziua de azi.

In ziua de astazi, balena albastra este cel mai mare animal ce a existat vreodata, pe planeta Pamint.
Megalodonu ce spui, daca atingea mamrimea unie Orci ce o avem astazi.
Cum am spus nu mai cascati urechile la basme laughing

Comparativ megalodom cu balena albastra, e ca si cum compari o musca cu un elefant laughing acu esti lamurit cu megalodomu tau? Ai mai afalt ceva si astazi, tot e ceva.

| andrey69 a răspuns:

Din cate stiu exista la adancimi de peste sute de metri sau chiar mii, doar cu submersibile s ar fi putut.