| Cata96 a întrebat:

Dau funda...
am 15 ani si 49 kg si vreau sa stiu daca pot merge la sala de forta!
si as vrea sa stiu ce exerciti sa fac sa imi creasca bicepsi si pectorali...
(pana in primavara as vrea sa par cat de cat masiv)
mersiwinking

Răspuns Câştigător
| Alexxe a răspuns:

La 49 de kilograme, no way. depinde de inaltime. Eu iti zic asa, daca esti mai mic de statura, da`o dracu de sala si baga in tine pana ajungi la 55 kg. daca esti inalt, baga in tine, fa 60 kg si apoi apuca-te de sala.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pffff... lucru ast nu ti-l poate spune numai un profesor de specialitate. a si ink ceva nu incerca sa iei medicamente dinalea care te umfla sa pari mai "masiv" sunt niste porcari care sincer iti fac numai rau. cunosc eu o persoana care are mari probleme de la ele. a luat ceva vreme si acum i s-au slabit oasele si la cea mai mik lovitura ise rup.