| amiraamira a întrebat:

Hey barbatul meu m-a tuns scurt si nu-i mai place cum m-a tuns si acum vrea sa ma tunda periuta ca el si ce sa fa sa-l las sau nu ce credeti imiva creste repede sa-l las sa o faca? Vreau cat mai multe răspunsuri

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Este parul tau, nu al lui!
Nu ma intereseaza daca este frizer profesionist sau ceva de genul, gusturile nu se discuta!
Daca tie iti place cum esti acum atunci spune-i ca vrei sa ramai asa. Ce atatea schimbari?

Eu nu cred ca o sa creasca repede. Ce rost are sa vrei sa-l lasi sa creasca repede cand poti sa-l lasi asa?
Nu are rost!

Daca te iubeste atunci o sa inteleaga ca tu nu esti cobaiul lui.

Succes!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pana la urma a reusit sa te tunda? In cealalta intrebare spuneai ca vrea sa te tunda.Ce naiva esti! Invata sa tunda pe capul tau?

| amiraamira explică (pentru darrio2007):

Da m-a tuns scurt dar acum nu stiu ce este in capu lui Mulțumesc de raspuns

| darrio2007 a răspuns (pentru amiraamira):

Cred ca ar trebui sa-l intrebi DACA mai are ceva in cap nu CE este in capul lui.Chiar asa de moale esti? Nu ii poti spune ca nu vrei sa te tunda?

| amiraamira explică (pentru darrio2007):

Nu nu sunt moale deloc ba din contra ca sunt plina de nervi si draci pe mine dar acum da sunt periuta tunsa si da e ultima mea tunsoare acum arat ca un barbat dar nu-i nimic ca ne am luat la cearta si acum totul e ok si a fost ultima lui tunsoare pe mine sper acum nu am ce sa fac decat sa adtept sa imi creasca parul

| lpavel a răspuns:

In nici un caz! E parul tau nu al lui! Ce tampit, invata sa tunda pe capul tau?
Se va reface mai repede cum te-a tuns acum decat daca te tunde periuta!

| J0B0MAT a răspuns:

Barbatul tau e frizer? Daca tu vrei sa te tunda, lasa-l sa te tunda. Daca nu vrei, nu il lasa.
Tu trebuie sa decizi cum vrei sa te aranjezi, nu ceilalti!

| amiraamira explică:

Da e frizer si nu am reușit sa coving si aveam parul mare oricum acum e ft scurt scurt si nu am reusit sa l coving deci o va face asta este