| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare ciudata : Voi ce credeti ca se afla dincolo de realitate?

11 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Adevărul.

| Violleta2022 a răspuns:

Dincolo de realitate este lumea imaginatiei!

| Drimmero a răspuns:

Cu adevarat exista 'adevarul' ascuns si modulat cu care ne este prezentat in viata de zi cu zi/

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai cred ca realtatea este ascunsa dincolo de ce sr vede happy

| RainmakerX a răspuns:

O alta realitate ^w^

| syd2 a răspuns:

Gandurile mele, sunt prea ciudate incat sa fie din lumea asta, sunt prea ciudat.

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd2):

Stai calm, ca nu esti singurul laughing

| Dorotheea21 a răspuns:

Dincolo de realitate se afla imaginatia.
Simplu. big grin

| RorySan a răspuns:

Imaginatia...

| UzOm a răspuns:

O lume paralelă cu a noastră. laughing

| LostInPark a răspuns:

La polul opus este irealul, lume de basm, taram fatasmagoric, iluzii.
Bine, eu cred ca suntem intr-o simulare uriasa, inca astept sa ma trezeasca un iepure biped si sa-mi atraga atentia ca petrec prea mult in simularea asta cu oameni.Ca marmota, daca nu ma tin de invelit ciocolata, vor cadea capete.