| MoOmOshIkA a întrebat:

puteti sa-mi spuneti si mie niste matode de a slabi mai repede? va rog mult... cel mi bun rasouns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dana272012 a răspuns:

Sa mananci la ore fixe, niciodata sa nu te ridici satula de la masa, un fruct pe zi, excluzi painea, nu mai mananci absolut nimic dupa ora 17:00, si faci miscare, cel putin 30 de min mers pe jos/zi, daca nu iti permiti sa mergi la sala poti sa faci tu acasa exercitii, cat mai multe, in fiecare seara, genoflexiuni, abdomene etc. eu asa procedez si sunt foarte multumita!

1 răspuns:
| Flooo a răspuns:

Mananca regulat, mananca fructe, legume in stare cruda, fa miscare, dar ai grija pentru ca nu poti slabi imediat! Am patit pe pielea mea, nu te gandi numai la lucrul asta, fiindca nu se va intampla nimic, incepe usor, fi rabdatoare!:*