| AncutzaDragutza2000 a întrebat:

Heyy TPU..stie cineva cum pot sa scap de rosul unghilor? Pls ajutati-ma

3 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Eu imi rodeam unghiile acum vreo 2 ani.La mine a trecut de la sine.Incearca cu o oja cu gust amar sau poti sa ti le tai foarte mici, asa nu ai ce sa mai rozi laughing

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Totul vine de la psihic incearca sa realizezi in momentul cand iti bagi degetul in gura ca nu este bine ceea ce faci nu exista o metoda anume i-ati o oja cu un gust urat sau da-tii pe unghi cu ardei iute poate asta te dezobisnuiesti