| BacanuDoina a întrebat:

Intro încăperi sunt 2 persoane și un singur scaun. O persoană sta în picioare și una pe scaun. Cum o poate convinge cea din picioare pe cea de pe scaun sai cedeze locul

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este o intrebare asta cu „Intro încăperi"?

| aditimus a răspuns:

Cea mai simpla varianta ar fi daca ar putea sa stea o perioada unul o perioada altul iar in cazul in care scaunul suporta greutatea nu vad de ce nu ar sta amandoi spate in spate

| gemeni6226 a răspuns:

Cu vorba buna orice se poate dar e vorba ca daca cineva este bun- o sa realizeze ca si cealalta persoana poate obosi si vor sta cu schimbul pe scaun.

| Trixt3r a răspuns:

"Intro încăperi"? Eu am crezut ca mama al meu e Unguru...

Persoana care sta jos poate sa cedeze locul.