| carmen1992 a întrebat:

M-am certat cu iubitul, prin telefon..recunosc i.am spus cv care nu trebuia si sa enervat.nu l,.am jignit dar am tras eu conluzie pe ceva ce el zicea ca nu era asa.si el mi.a spus ceva gen"iti dau una de te intorc fa.".asta se intampla ieri. i.am inchis in fata si nu a mai dat nici un semn nici unul din noi.Cum sa ma comport sa nu mai faca asa? recunsoc ca si eu am gresit dar nu vreau sa imi vb asa.astept sa ma sune evident! ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Eu zic că nu merită să faci ceva. De ce te'ai strofoca, dacă el reacţionează aşa? Mai bine îl ignori şi tu, până îţi cere scuze sau îţi vorbeşte.
Succes!

| 愛日本 a răspuns:

Păi el a vorbit foarte urât, băieţii care dau în fete (maia les că el e iubitul tău/sau a fost) sunt nişte bestii. Dacă nu se linişteşte eu zic să nu îl mai bagi în semă să nu cumva să se întâmple ceva rău. Aşteaptă să spună el ceva, dacă nu o va face atunci însemnă că nu ţine la tine.

| 97gaby a răspuns:

E o situatie destul de dificila, recunosc.parerea mea e ca e bine cati dai seama unde ai greshit dar chiar si asa nu avea dreptul sati vorbeasca asha.eu zic sa vb fata in fata cu el si sa-i spui prima oara cati pare rau apoi sa-i spui ca pe tine chiar tea deranjat sa-ti spuna asa, si ca nu ai vrea sal pierzi, ca ti mult la el...shi ca ai vrea sa va impacati.el nu o sa sune daca nu-i zici nimic adica el gandeshte cv in genul:''dupa ce ca a zis cea zis imi mai si inchide telefonul in nas''...are o parere diferita despre ce s-a intamplat si probabil ca si lui ii pare rau ca tea jignit.eu zic sa vb cu el, pentru ca e foarte important sa shtie ca u tii la el!:* sper sa va impacatibig grin

| a1mer a răspuns:

Cred ca ai gresit locu` unde trebuia sa postezi.laughing Si cereti si tu scuze.Asa e cel mai binewinking

| carmen1992 explică (pentru a1mer):

Scuze-dar nu stiam unde