| anonim_4396 a întrebat:

Povestea din filmul fara sani nu exista paradis este adevarata?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Este inspirata din viata realawinking

| Mwhahahaa a răspuns:

Asa se spune...
Eu una cred ca asa e si in viata reala...Multi prosti sar gardu` cu poarta deschisalaughinglaughing

| mariutza a răspuns:

E inspirat din viata reala. dar ai si ce invata din telenovela aceasta...

| Bebitza_3599 a răspuns:

Inspirata din realitate, cred. O Catalina pare sa existe in fiecare cartier si multe fete sufera din aceasta cauza...multe isi doresc silicoane...

| rebelutza4u a răspuns:

Nu in totalitate, dar e inspirata din viata reala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e adevarat k? sau nu k?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi as dori sa nu fie adevarata povestea dar filmul arata doar viata adevarata prin problema catalinei se regasesc multe femei dispuse sa faca orice pentru o viata mai buna iar o viata mai buna nu exista fara sani deci fara sani nu exista paradis

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da