| Shriti a întrebat:

Povestiti.mi ce nazbatii ati facut la tabara!

Răspuns Câştigător
| Seba2013 a răspuns:

Tin minte ca eram la munte, cu scoala.
Toate clasele de de a saptea ne-am dus.
Inainte sa merg m-am interesat daca merge un coleg cu care eram certat.
Mi-au spus ca nu o sa vina, si ca pot sa imi cumpar biletul.
Acolo m-am intalnit cu el, si ne-am batut.
Mie imi era rusine ca nu eram acasa era asa strain, si toti profesorii se uitau la noi.

Baitului, ii era egal, ca toate lumea se uita la noi.

O saptamana cat am stat acolo, cred ca toti ma cunosteau din cauza lui.

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu am fost o singura data obligat de mama si sa scap de soramea, pai din pacate nu am facut-o in grup, nu mam drogat, nu am baut plictisitor

| Suck a răspuns:

Doar dupa casatorie.

| Seba2013 a răspuns (pentru Suck):

Baiete, sexul se ofera doar persoanei iubite.
Daca esti golan, nu ne intereseaza, experienta ta.

| Suck a răspuns (pentru Seba2013):

Da, ai dreptate, dar omul nu iubeste doar o data in viata.

| LoveSleep a răspuns (pentru Suck):

Iar mi-ai furat vorba din gură.

| Seba2013 a răspuns (pentru Suck):

Iubirea, uneste persoanele atat de mult. incat, ar vrea sa steie impreuna totul restul vietii.

Daca ar iubi a doua oara, pe altcineva, insemna ca nu a iubit niciodata.
Iubirea nu este oarba ia se bazeaza pe dovezi, dar daca este doar pasiune, acesta este oarba.

| Seba2013 a răspuns (pentru Seba2013):

Iti formulez o teorie mai simpla.
Iubirea presupune a pretui persoana care o iubesti.
Daca ai iubi pe altcinava....ai dispretui ceea ce iubesti,.

| Suck a răspuns (pentru Seba2013):

Da, dar daca de exemplu tu acuma iubesti pe o fata, faci sex cu ea, dupa o vreme nu mai merge relatia intre voi si va despartiti, inseamna ca nu ai iubit-o? Dragostea nu e oarba, dragostea te prosteste daca nu te sti controla.

| Seba2013 a răspuns (pentru Suck):

Inainte sa faci sex, incepi sa o cunosti.
In perioada asta de cunoastere, tu incepi sa vezi cum este persoana care iti este draga.
Daca vezi ca are calitatile care le cauti, o iei in casatorie.
Lucrurile, nu se vor schimba, lucrurile se vor intari mai mult cu fiecare zi.

Aceste concepte exista la voi care faceti prima data sex, si dupa aceea incepeti sa cunosteti persoana.

| Suck a răspuns (pentru Seba2013):

Fiecare cu conceptiile lui. Nu zic ca trebuie sa faci sex cu toate femeile pe care le intalnesti dar ceea ce spui tu nu e tocmai sanatos atat fizic cat si psihic.

| Seba2013 a răspuns (pentru Seba2013):

O peroana care iubeste, apreciaza presoana iubita.
Are grija sa ii fie fidel, sa nu o bata, sa nu o minta, o iubeste ca pe viata lui.

Daca s-ar indragosti de altcineva, insemna ca nu iubeste persoana care ii este alaturi si o tradeaza.
Aici vorbim de iubire.

Daca vorbim de pasiune, acesta da este oarba si egoista.
Un om pasional, nu tine cont de realiatate, vede numai ce vrea si idealizeaza.

| Seba2013 a răspuns (pentru Suck):

Hai sa iti spun ceea ce ne spune stiinta;
Atunci cand iubesti o singura persoana apare un hormon numit oxcitocina.
Acesta vindeca ranile, prelungeste viara si persoanele sunt mai sanatoase.
Acesta apare numai daca te atasezi de persoana iubita.
Daca nu te atasezi de persoana iubita, si faci doar sex cu ia apare efectul coolidge.
Uite aici:http://ro.wikipedia.org/wiki/Efectul_Coolidge
Omul care nu iubeste, funtioneaza asa ca un animal.
Doreste sex cat incape, si nu mai beneficiaza de hormonul dragostei.
Ti-am aratat studiile, nu este parerea mea.

| Seba2013 a răspuns (pentru Seba2013):

Uite aici despre efectele oxcitocinei:http://vivanatura.ro/hormonul-dragostei-este-oxitocina/

Uite iti citez o fraza din site.
Oxitocina este denumita si hormonul dragostei si al atasamentului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am furat brânză.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când eram copil eram cuminte.

| Giant123456 a răspuns:

Noi am baut multa sampanie, am stropit cu bere pe ceilalti din tabara, am facut must din picioare si ceilalti din tabara l-au baut ca nu au stiut cum era facut. Ei credeau ca era un must facut normal. Inteleg ca vrei sa votezi acest raspuns ca "amuzant". Funda?