| Wordofthat999999 a întrebat:

Azi am avut cea mai neagra zi din viata mea iubitul meu a facut un atac cerebral si murit, este o durere complita ne iubeam mult, tineam enorm de multa la el si el la mine, ne-am facut si planuri pe viitor dar acum toate s-au spulberat el era totul pentru mine el era raza mea de soare lumina zilei mele, dar acum totul s-a intunecat tinea foarte mult la mine imi pare enorm de rau imi vine sa urlu de durere, eu si o problema de sanatate am sindromul bipolar, si am suferit mult in trecutul meu familia mea... Copilaria mea nu am avut pace sufleteasca deloc am carat aceasta suferinta tot timpul, legat de boala am fost si la psihiatrie doar medicamentele ma m-ai ajuta atat mama nu prea i-a convenit de el ca e putin cam mare de varsta eu am 18 sunt majora dar pentru mine varsta nu a contat, acum inca incerc sa m-ai traiesc cu acesti spini in sufletul meu...

20 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Păi ce vârstă avea? Atacurile cerebrale se fac mai târziu, nu este deloc normal. Nu puteai să îți găsești unul de vârstă mai apropiată de a ta? Așa mai caută unul de 30 de ani mai mare, că și pe ăla îl vei pierde și vei trece prin același lucru.

| Wordofthat999999 explică (pentru T0T):

Nu avea peste 30, stai chil.

| T0T a răspuns (pentru Wordofthat999999):

Ciudat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Ai rămas la fel de prost.
Tu încă nu poți accepta că un om are păreri diferite sau opuse față de ale tale.
Și ca să îți și demonstrez cât ești de prost și limitat, ai făcut ce ai știut tu mai bine, mi-ai dat și tu voturi nefolositoare și eronate ( după ce ți-am dat eu la răspunsul ăsta cretin ) la un răspuns de acum 2 secole.

Referitor la vârsta și atacul cerebral. S-a întâmplat acum mult timp ca un copil de 7-8 ani să moară de la așa ceva.

Să mă scuze fata cu întrebarea.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Se întâmplă dar nu înseamnă că e normal. Eu am rămas prost dar tu m-ai întrecut. Nu știu cine ești deci nu pot să îmi dau cu părerea dacă ești la fel sau chiar mai prost ca înainte. Se vede că te cam oftică un vot pe care ți l-am dat de asemenea, pe merit. Poate chiar mai pe merit. Dacă nu erai așa frustrat te abțineai pentru un vot să comentezi însă ai fost suficient de prost să îți arăți frustrarea lucru pe care eu nu l-am făcut.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Are omul păreri dar unele sunt idioate, altele plauzibile. Concluzionez că tu ești tiparul cu păreri idioate. Nici nu mă miră acum, deja arăți.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Nu m-a ofticat, doar mi-a făcut plăcere să-ți spun că ești prost.

" Eu am rămas prost dar tu m-ai întrecut " clasa a 2a, mentalitate și cultură.
Înainte de dar și iar se pune virgulă.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ți-a făcut plăcere să arăți că ești idiot. Meriți felicitat. Bravoo. Acum o dai pe o virgulă. Haha. De unde ai apărut mă?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

"Tu ești fratele de mult pierdut a chifteluței"
Și te iei de mine pentru o virgulă. Tu îți dai seama cât de idiotic ești?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Seen.
Închei aici, TonT.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

E domnisoara,, nicidecum mascul, parca aparai si fetiscanele!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ce vrei să spui? xD

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Zic ca e cam aiurea sa te iei de o fetiscana, dar pe ea o stiu ca fiind o instigatoare/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Care fetișcană?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

'Sdjk bla bla'

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Aa, oricum, puțin îmi pasă dacă e fată. Crezi că afectează cu ceva? Proștii pot fi orice gen.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ai un spirit critic de necontestat.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt deschis și la critică însă una pe măsură, nu una idioată. Am ajuns să ne criticăm pe virgule când nu știm când se pune a/al. E destul de ironic și comic zic eu. Și ar fi mai multe dar deh...E o situație foarte idioată pentru cea care a încercat să mă critice. Parcă ținea înăuntrul său un vulcan ce aștepta să erupă. Votul meu a fost factorul decisiv și boom, s-a blurat site-ul cu idioțenie. Mult fuuum. Îți pare rău pentru ea?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ii plang de mila, adevarul cam asta este.

| AdrianTzar a răspuns:

Dumnezeu să-l ierte și să te întărească și pe tine!