| literallythesamebruh a întrebat:

Salut! De 3 zile încoace sunt sunat de un număr pe care nu îl cunosc. Pe lângă faptul că telefonul detectează acest număr ca fiind suspect(spam), mă sună exact la aceeași oră, în fiecare seară. Nu i-am răspuns până acum. A mai pățit cineva așa ceva? Ar trebui să mă îngrijorez sau doar să îl ignor?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Blochează imediat!

| ILikeBlackCats a răspuns:

Il blochezi.

| Continchiscontsters a răspuns:

Anunță la poliție urgent și spune-le le totul

| Solann a răspuns:

Numarul este din alta tara? Blocheaza.
E din tara? Poate un cunoscut si-a schimbat numarul, sau cineva vrea sa te anunte despre vreo ruda, etc. Raspunde. De ce sunteti voi speriati de b0m8e?