| David12Iulian86 a întrebat:

Salut, stiu ca e o intrebare ciudata dar cine ma poate ajuta? Maine dau o proba eliminatorie la un liceu energetic si nu sunt sigur pe mine!
Ce poti sa ne spui despre tine? Ce iti place, ce pasiuni ai?
Care au fost materiile care ti au placut la scoala?
Ce te atrage la meseria de electrician? Ce stii deslre meseria de electrician?
De ce crezi ca esti potrivit pentru aceasta meserie?
Care sunt așteptarile pe care le ai dupa ce vei finaliza scoala profesionala?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Zici ce pasiun ai, ezy.

Le zici ca ti-a placut fizica, poate si chimie etc.

Te atrage idea de a lucra cu circuite, de a putea ajuta oamenii sa se bucure de curent electric, de a practica o meserie interesanta. Bagi acolo de mic ti-au placut circuitele, etc.

Te astepti sa te angajezi si sa ai o cariera lunga si frumoasa.