| anonim_4396 a întrebat:

ce părere aveti de relatiile intr e persoane de același sex?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O mai ia lumea razna dar de curand este la moda in toata lumea.
Au probleme cu creurul, ce parere sa am. laughing

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se numește deviere de comportament sexual!
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Inainte de toate, prea des vedem aceste relatii doar din punctul de vedere al placerii si nu vedem doua persoane care simt nevoia sa fie iubite si cred ca o persoana de acelasi sex le-ar putea iubi mai bine.

Nu promovez dar nici nu doresc arderea pe rug a acestor oameni, care sunt fiinte cu aceleasi temeri si sperante ca noi toti.

Doar accept ca se intampla ca oamenii sa simta si asa. De ce? Pentru ca!

Singurul lucru care nu mi se pare normal este afisarea lor in public prin tandreturi excesive (uneori nici tandreturile simple nu isi au locul).

Dar asta este valabil cu orice cuplu, indiferent de orientarea sexuala si sexul partenerilor.

| onasis1961 a răspuns:

Fiecare este liber sa faca ce vrea cu corpul sau! Daca el asa se simte implinit!

| mimiwewem a răspuns:

Niciun fel de părere. Și eu am avut o chestie de asta, de sezon, unde mi se părea totul wow, până m-am plictisit. Fără relații intime.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mi se pare normal dar până la urmă e viaţa lor şi şi-o trăiesc cum ştiu ei mai bine.Mi-e indiferent.Nu judec pe nimeni.

| Zoey112 a răspuns:

Este problema lor nu a mea.

| marktheshark a răspuns:

Nu am nici o parere, nu ma intereseaza

| OlariuRox a răspuns:

Scarbos cel putin intre 2 barbati, hai 2 femei na sunt mai acceptate.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru OlariuRox):

Nici intre 2 femei nu e normal.

| anonim_4396 explică (pentru OlariuRox):

Idem.