| Adredemesconf a întrebat:

Offf mor de ciuda ca un vecin mi-a dat ceva si mi-a zis sa descarc si sa instalez.Nu stiam ce era, si muream de curiozitate sa vad ce e. Asa ca l-am instalat, si apoi nu s-a intamplat nimic. Dar dupa 10 secunde a iesit cineva de pe mess si o voce mi-a zis "o plecat un oligar". Am zis ca e ceva de pe net (aveam mai multe ferestre deschise) si nu am bagat de seama. Dupa alte 10 secunde a intrat cineva si o alta voce mi-a zis "o intrat un gauzar". Deci m-am enervat la culme ca stiam ca e de la programul asta...asa ca i-am scris(pe mess) vecinului meu de ce nu mi-a zis ca se intampla chestia asta, ca se aude foarte tare. Nu mi-a raspuns. Asa ca i-am dat un BUZZ! Deci vreau sa spun ca m-am speriat de moarte (era volumul la maxim, si cu vocea aia big grin) cand am auzit "tuu tuu... a tras vaporu-n porttt". Va rog sa ma ajutati si pe mine:cum dezinstalez asta?crying Va rog mult ca habar n-am cum ca am sters-o din pc( cu Shift+Del). Oricum daca neaparat trebuie chestia aia i-o cer inapoi, o instalez, si sa-mi ziceti voi cum o dezinstalezcrying. Plss va implor ca ma toceste la cap (am cam 200 de prieteni) cand intra unu cand iese altu cand ma cauta unu.Nu mai suport!

Multumesc foarte mult celor care au avut rabdarea sa citeasca tot romanu' pe care l-am scris.
Promit ca dau fundita fac orice numai ajutati-ma!
Mai repet inca o data intrebarea: Cum dezinstalez asta? (plz explicati incet, ca-s mai greu de cap, dar daca nu aveti timp ma multumesc cu orice ca sunt disperata!).

Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Lenush a răspuns:

Pai nu stiu exact dar o sa incerc poate te ajuta.
intra la start la Programs si cauta in lista aia de programe numele programului pe care l-ai instalat si sterge-l sau poate o sa-ti apara dezinstalare sau cam asa ceva
vezi poate poti face ceva...
daca nu reusesti intreaba-l pe cel care ti-a dat programul, el sigur se pricepe.
multa bafta!
paaa

Lenu

8 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nu dezinstala nimic, este super, stii cand intra cineva pe mess, da-mi, te rog si mie ceea ce ti-a dat vecinul tau/sonorul asta/, eu am "o intrat unul", "o iesit altul", dar asta imi place la nebunie... te rooooooooooooooooog!

| elena a răspuns:

Te rog, pe mesaj privat, multumesc!

| Adredemesconf explică:

Am uitat sa precizez: cand imi scrie cineva imi zice: te cauta o tiganca imputita. nu mai poootttcrying((

| Adredemesconf explică:

Multumesc mult mult lenu!
Te pup dulce:*

| Lenush a răspuns:

Cu multa placere apropo id meu e : lenu_scumpika@yahoo.com daca vrei sa mai vorbim.
mie imi place sa cunosc oameni noi
paa
pe pup...
Lenu

| cami_5314 a răspuns:

Nu stiu despre ce program este vorba dar ai cel putin 3 posibilitati sa scapi de el
1. intrii in start -control panel-add or remove programs-il alegi si il dezistalezi de acolo, dar sa fii atenta sa fie exact programul cu pricina sa nu cumva sa dezinstalezi altceva.
2. dezistalezi si reinstalezi mess-ul
3. start -accessories-system tools- system restore, dar sa stii ca pierzi toate programele instalate de la data pe care o alegi si pana azi. citeste cu atentie ce scrie in ferestrele alea daca nu ai mai folosit system restore pana acum.
Evident ca mai sunt metode dar nu complicam si mai tare...laughing

| bkmad a răspuns:

Si eu am avut programullaughing si este unul cu voci de exemplu cand intra cineva zice :o intrat unul cu o voce mai pitigaiata intra in My computer unde scrie system tools -- add or remove si cauti programul acolo daca nu sterge yahoo si instaleazal din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca ți s-a răspuns și nu mai are rost sa zic și eu încă o data. scuza-ma dar nu mai pot de rasrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor îmi imaginez cum te-ai speriat la faza cu buzz-ulrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor scuze din nou și sper ca ai rezolvat problema.