| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, vreau și eu un sfat, vreau sa cumpăr o garsoniera în jur de 15 17 mii de euro și vreau sa știu cam în ce zona credeți ca ar fi buna. Vreau o zona mai liniștit dacă ar fi asa ceva, va mulțumesc, aștept un răspuns.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În ce oraș?

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

București

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Agențiile imobiliare online au oferte din care să alegi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Agențiile imobiliare online au oferte din care să alegi.
https://www.storia.ro/......i/agentii/
Dar la acest preț poate vei găsi în suburban, nu în oraș,

| SilentRain a răspuns:

Lângă cimitir

| Hammurabi a răspuns:

București și împrejurimi în nici un caz.
Cele mai amărâte garsoniere confort 3, în blocuri vechi cu 4 etaje fără lift și cu suprafețe de 15-18 mp, sunt peste 25 k.

| goguPatent a răspuns:

La 15k euro probabil găsești intr-un oraș foarte mic uitat de lume. Hârlău, Pașcani, Vulcan poate Petroșani