| Doarunaltutilizator a întrebat:

Spuneti-mi si mie cat de incompetent poate fii un om sa conduca cu o viteza mare beat la volan si nici macar sa nu aiba permis sau sa nici macar sa nu stie regurile de circulatie, au fost astfel de cazuri aproape zilnic unde altii care n-aveau nici 20 de ani s-au urcat beti la volan si fara sa aiba permis de conducere adica daca nici permis n-are cum sa credem noi ca ala stia regulile de circulatie?
Ce credeti ca merita astfel de persoane incompetente?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incompetenta este una si tampenia sau inconstienta este alta.
Respectivul este inconstient, nebun sau tampit.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pune mina pe un dictionar. Asta nu e incompetenta, e inconstienta.

| OldSoul a răspuns:

Nu multi rezista la betie, multi se pierd, si uite asa se mai imbeata acel tip care se considerea cel mai smecher, el prinde curaj si uite asa provoaca o tampenie.

Cat despre ce merita... Nu stiu. Probabil sa-si petreaca singur intreaga viata.

| OverlyAnnoyedAccount0 a răspuns:

Nu e un om, e un maimutoi oligofren.winking