| Teodor123421 a întrebat:

Stie cineva care este sau a fost la un colegiu national militar cate flotari se fac la inviorare in clasa a IX-a? Va rog este urgent!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde, ca nu se dau flotari zilnic, se poate da instructie, alergare, samd.

3 răspunsuri:
| Drake21 a răspuns:

Sunt m ai multe probe nu doar flotari, am un coleg care o dat la colegiul militar si o picat probele din cauza inaltimi laughing

| melimili a răspuns (pentru Drake21):

Analfabet functional?
A intrebat de inviorarea de dimineata, nu de proba de admitere.

| Drake21 a răspuns (pentru melimili):

Daca o fost admis la probe ( probele sunt foarte grele la militari ) conteaza cate flotari il pune sa faca capitanul? 10 - 20 laughing