| SERIALS a întrebat:

Sunt lent facand multe chestii si as vrea sa invat sa fiu mai rapid, dar nu stiu ce sa fac. Imi amintesc cum faceam temele pentru acasa cu orele, spal vesela destul de lent, fac mancare destul de lent. Nu inteleg de ce sunt asa de lent si ce as putea face ca sa fiu mai rapid.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca vrei sa fii rapid, o sa fii. Ia incearca sa faci ceva repede, sa vezi daca reusesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aşa e felul tău de a fi, dacă aşa îţi funcţionează organismul, nu prea ai ce să faci, decât să iei stimulente dar nici alea nu sunt recomandate des şi nici în mod repetat.

| tup3u a răspuns:

Gândește-te cât de rapid este iepurele și trăiește mai puțin de 10 ani apoi gândește-te cât de lentă e țestoasa și aia trăiește tată și 200 de ani happy