| Monica_9386 a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti, iar afara e frig? xDD.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

TPU este cel mai bun remediu "anti-plictiseala".

NOname
| NOname a răspuns:

Roby67, unde l-ai ascus pe optimistul din tine? E cumva in concediu? Hai, cheama-l acasa, sa te resusciteze!
http://www.youtube.com/watch?v=DwBC8vg6n2k
(nu e tocmai vesela, dar adevarata sigur e!)
Noapte buna!

| mgtow a răspuns:

Vai ce miar place sa fiu in tara, sa ies pe frigul ala asa fain e. Va veni vremea oricum.

| Flav a răspuns:

Imi schimb data de nastere pe facebook, ca sa ma apeleze toti si sa-mi strige telefonul ca la call-center, yuhuuu.

| AddaXD a răspuns:

Pai sunt multe lucruri pe care le-ai putea face. De exemplu:

- sa stai pe TPU
- sa vb cu prietenii pe mess
- sa citesti o carte/revista
- sa te joci pe un site de realitate virtuala (gen ourworld, sau altceva... daca vrei sa iti zic mai multe imi poti lasa mesaj privat si iti zic happy )
- comanda o pizza
- joaca-te cu animalul tau de companie [daca ai]
- deseneaza
- asculta muzica
- uita-te la un serial, un film sau la o emisiune
- stai pe facebook, hi5, twitter, sau alte site-uri
- downloadeaza-ti un joc dragut
- cauta imagini sweet pe nett
- etc

Sper ca te-am ajutat!winking happy

| Ciprian a răspuns:

Stau in casa si ma joc.

| Roby67 a răspuns:

Off NOname, a fost, nu mai este, moare incet dar moare sad

| unione a răspuns:

La bar cu noi!

| CookieșiParty a răspuns:

Eu stau pe TPU.

| YoYo a răspuns:

Buune ideile lui AnotherMileOfSmiles dar cel mai mult imi place sa merg cu prietenii in mol, Jucam biliard, pinpong, Mergem mancam la Mc, kfs ne plimbam stam pe ninste canapele misto din molu de langa mine(grand arena), ne plimbam prin magazine ne uitam sunt multe ce poti face in mol big grin