| livi_5695 a întrebat:

Vreau sa slabesc cateva kg (3-4) dar nu stiu ce dieta sa tin pentru de fiecare data cand slabesc, kg se pun inapoi in cateva luni si as dori sa raman la aceeasi greutate.

Răspuns Câştigător
| liveincolors a răspuns:

Daca slabesti brusc, automat dupa ce nu mai tii dieta pui la loc tot ce ai dat jos (poate chiar mai mult).
Incearca sa-ti creezi un stil de viata mai sanatos, si sa faci sport cat mai des.

2 răspunsuri:
| cineeu a răspuns:

Schimba-ti atitudinea mentala fata de alimente si fa miscare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa dietele!
Elimina painea, dulciurile, fast food-ul si bauturile carbogazoase. Mult sport(abdomene, genoflexiuni, mersul pe jos/bicicleta/role).