| svenhassel13 a întrebat:

Am făcut acum prima doza de pfizer, pot intra in librarie?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu pentru ca nu ai schema completa de imunizare inca

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| Celcestietot a răspuns:

Doar cand ai certificatul verde.

| Lukasssz a răspuns:

Nu

| CIaudiu a răspuns:

Daca se cere certificatul verde, nu.

| TheStrategist a răspuns:

Probabil că nu, dacă nu ai certificat verde.

| d2ontknowdontcare a răspuns:

Cel mai probabil ca nu. Ca vaccinul sa fie valabil iti trebuie ambele doze. Dar poti, totusi, incerca sa vezi daca te lasa thinking Doar incercarea moarte nu are