| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că vara asta se vor ține evenimente?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,corona party dar se lasa cu amenzi, dar le plateste mami si tati

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că nu prea. Dacă -ar ține după fiecare eveniment ar fi o explozie de îmbolnăviri. Oamenii nu s-au vaccinat încă. Astfel, din start, ele nu vor fi aprobate.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cred

| Simpatic a răspuns:

Conform versului "In vara asta fac tot ce-mi trece prin cap", da se vor tine tot felul de evenimente intruncat la noi nu se va pronunta un lockdown nici de-ar fi sa moara jumatate din tara, dupa zicala " ce stie cel mancat de cel flaman?

| Zuzu1991 a răspuns:

Online, ABSOLUT SIGUR
altfel...

| UnDiavol a răspuns:

Nu Știu

| danaieladaniela a răspuns:

De tinut se vor tine, indiferent ca va fi interzis.

| laeimbrea a răspuns:

Posibil sa se tina dar cu putina lume sau organizate ilegal laughing