| GeorgicaGaming69 a întrebat:

Deci... Un "prieten" m-a invitat la ziua lui, a zis ca face petrecere mare si i-am zis ca nu vin din cauza covidului, dupa s-a suparat rau, am procedat corect?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E necultivat înseamnă. Având în vedere că acest virus a ucis sute de mii de oameni, e absurd să facă petrecere cu invitați.

| HackerulAnonim2212 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cancer,leuacemie,infarct,stop cardio respirator, diabet zaharat etc le-a ucis nu corona!

| HackerulAnonim2212 a răspuns (pentru anonim_4396):

*Leucemie

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai procedat foarte corect!
In perioada asta nu se fac petreceri, doar un idiot ar face asa ceva, ca sa va invite la o infectare in masa.

| mgtow a răspuns:

Ai procedat bine

| Adry05 a răspuns:

Tu da, ăla ca un copil prost.

| Wr3nch a răspuns:

Da. Sanantatea ta e mai importanta ca o petrecere dar unii nu se gandesc nici la a lor.

| GeorgicaGaming69 explică (pentru Wr3nch):

Ms mult, sti cum m-asi impaca cu el?

| aumih16 a răspuns:

El nu stie de covid nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca un speriat de bombe

| GeorgicaGaming69 explică (pentru anonim_4396):

Tu zici de mine sau de el?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorgicaGaming69):

De tine

| GeorgicaGaming69 explică (pentru anonim_4396):

Decat sa risc, mai bine nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu veneam daca eram in locul tau. Da, ai procedat corect.

Răspuns utilizator avertizat
| Colors a răspuns:

Ai procedat foarte corect! Indiferent de părerile oamenilor, trebuie să ne asumăm și să ne respectăm. Fiind această situație, nu are niciun motiv de supărare, dacă s-a supărat, este inconștient.

| HackerulAnonim2212 a răspuns:

Nu! Puteai merge ca nu statea virusul ăsta "ucigas" fix pe strada sa sara pe tine!

| Trex157et777 a răspuns:

Fara suparare ai procedat prost!