| lexxuu a întrebat:

Ajutor va rog, am o mare problema cu prietena mea, ea are 18 ani. Eu am 20 de ani si nu am mai facut sex de un an ( nu imi plac relatiile pasagere,doar cele serioase) si ea este virgina,pana acum am facut doar sex oral si jocuri din astea,problema cea mare e ca eu nu reusesc sa ejaculez. Desi imi place nu pot,ma simt ciudat si nu inteleg de ce. Oare m-am obisnuit sa o fac eu singur? Nu am inselat-o vreodata,ei ii e frica sa facem sex pe bune fiindca o sa creada ca nu ma satisface sau ca nu ma atrage,arata chiar foarte binedar si o iubesc mult. Suntem impreuna de cateva luni, dar ne cunoastem de mai mult timp. Ofer funda

8 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu reuşeşti să termini pentru că ea e virgină şi nu ştie cum să te ia.
Şi tu nu reuşeşti să te relaxezi destul.

| RAY a răspuns:

Parerea mea este ca nu te iubeste indeajuns incat sa faca sex cu tine, daca maine te-ai desparti de ea sigur va vi gasi altul in cateva zile si va face sex cu el in cateva saptamanii, te tine ca pe un catelus sincer tu poti sa ma ignori te va lasa si vei regreta, o fata cand e intro relatie face sex cu tine e intro prietenie atata tot, ca mascul sa stai un an e total aiurea ce crezi ca vei primi dupa un an? faci cum vrei, un badboy o avea in cateva saptamanii tu un an jalnic

| lexxuu explică (pentru RAY):

Ma iubeste mult, am facut multe sacrificii unul pentru altul, crede-ma.

| RAY a răspuns (pentru lexxuu):

Eu nu cred, daca tear iubi ar accepta sa faci sex cu ea, esti orbit de iubire mai vorbim noi poate, imi vei da dreptate candva

| lexxuu explică (pentru RAY):

Pai o sa facem peste cateva zile stai chill, ea e timida dar a mai scapat de asta de cand e cu mine.

| RAY a răspuns (pentru lexxuu):

Sti ce urasc eu la barbatii? ipocrizia de a ignora nevoia masculina numita sexul, ba nu sunteti barbati ma nu sunteti, pe vremea mea se facea armata acuma nu stiu ce sa spun, omule ce iubire tu vrei sex da? esti impotent? gay sa stiu? asexual? aia nu te vrea daca te vrea o facea de mult da, te minti singur, hai ai tupeu sa-i spui ca vrei sex? nu, pentru ca ti frica ca o pierzi aiurea

| Suck a răspuns:

Fa sex cu ea si vezi ca o sa te satisfaca, nici eu nu ma pot termina cand mi se face sex oral.

| lexxuu explică (pentru Suck):

Pai eu am putut pana acum, dar de cand nu am mai facut nici un tip de sex de un an, nu mai pot...