| tamarra a întrebat:

Am cunoscut un baiat la meditatie si este super dragut. Problema este ca eu plec din oras la facultate in 4 luni si nu stiu daca sa ma implic sau nu intr-o relatie cu el. Distanta intre orase se parcurge in 3-4 ore cu masina insa nu stiu daca se merita sa ma implic intr-o astfel de relatiei. Voi ce parere aveti? Merita sa tii o relatie la distanta sau nu?

1 răspuns:
| mykydutza08 a răspuns:

Daca inca nu v-ati aventurat intr-o relatie eu zic ca nu e cazul sa va cuplati, inca de la inceput sa stati la distanta, pot aparea sentimente profunde si apoi unul din voi ar putea fi ranit in cazul in care celalalt se indeparteaza, ai grija ce faci si multa bafta!