| LeeShaxx a întrebat:

Buna seara! După un contact sexual protejat, dacă a existat o data o scurgere vaginală, fără a fi la menstruație, înseamnă ca am rămas însărcinată?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Scurgerile vaginale nu sunt legate de sarcina, dar sunt legate de activitatea hormonala lunara cat si de posibile boli sau infectii, prezente in vagin.

| corbulalbrosu a răspuns:

Acum 13 minute | LeeShaxx a întrebat:
Buna seara! După un contact sexual protejat, dacă a existat o data o scurgere vaginală, fără a fi la menstruație, înseamnă ca am rămas însărcinată?
LeeShaxx explică:
Precizez ca ea a avut o frica și a luat după 12h pilula de a doua zi
Pe baza informatiilor prezentate, cu totul insuficiente si mai ales irelevante, cat si a precizarii suplimentare, NU se poate formula un raspuns care sa fie obiectiv si catusi de cat precis si corect. Multa sanatate!

| LeeShaxx explică:

Precizez ca ea a avut o frica și a luat după 12h pilula de a doua zi

| darrio2007 a răspuns (pentru LeeShaxx):

Totusi, despre cine vorbesti? Despre tine sau despre ea? Ca nu prea inteleg.