| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica-mare dilema. A inceput sa imi placa din ce in ce mai mult de o colega de la munca. Toate bune si frumoase pana aici, numai ca este casatorita si are si un copil. laughing Asa ne intelegem chiar bine happy

Stiu ca e putin ciudat ce scriu? Dar cum sa procedez?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O simpla aventura ''nevinovata'' poate fi acceptata. Dar numai atat si STOP, nimic mai mult. big grin

| Winners10 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Pentru atat nu ma complic... o vreau de tot laughing

| ShisuiUCH a răspuns:

Parerea mea este sa nu le strici casa oamenilor. Daca ai reusi sa o "combini " laughing, ai distruge copilaria unui pusti.

| Winners10 a răspuns (pentru ShisuiUCH):

Eu stiu ce zici... dar nu alegem de cine sa ne indragostim laughing