| Winners10 a întrebat:

Salutare. Am si eu o dilema mai mare. De o perioada de timp a inceput sa imi placa din ce in ce mai mult de o colega de la munca si parca as vrea ceva mai mult. Ne intelegem super ok. " Problema " este ca este casatorita si are si un copil. Ce sa fac? Stiu ca nu este nici etic, nici moral dar nu ne alegem de cine sa ne indragostim. happy

12 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Wow... laughing
Bun si daca tu te-ai amorezat, ce vina are ea?
Mie una mi se pare foooarte deplasat sa incerci sa atragi o femeie cu familie care e clar ca nu e interesata de tine cine stie ce, intr-o relatie extraconjugala

| Winners10 explică (pentru sofisis):

Nu are ea nici o vina... dar daca asa s-a intamplat ce pot face eu... are vina ca este frumoasa si are toate calitatiile happy

| sofisis a răspuns (pentru Winners10):

Asa si? O poti admira de la distanta. De ce vrei sa ii complici viata si sa iti bati joc si de un copil?
Stai cuminte ca sunt o gramada de femei frumoase si destepte si cuminti ..si nemaritate.

| ShamelessQboy a răspuns:

Păi si colega ta da semne ca si-ar dori o relație extraconjugala?

| Winners10 explică (pentru ShamelessQboy):

La ce semne te referi?

| ShamelessQboy a răspuns (pentru Winners10):

Se apropie de tine si intim sau doar asa ca între colegi?
Ca bărbat înțelegi când o femeie vrea ceva mai mult!
Si daca ea vrea si tu vrei, e ok doar aveți mare grijă să nu va îndrăgostiți si sa deveniți indiscreți!

| Winners10 explică (pentru ShamelessQboy):

?

| Winners10 explică (pentru ShamelessQboy):

Mai mult sau mai putin... si asa cateva mici glume si inca cateva...

Pai tocmai ca eu nu o vreau ca aventura... vreau ceva serios

| ShamelessQboy a răspuns (pentru Winners10):

Vrei sa te căsătorești cu ea? Dacă da gandeste-te si la consecințe si responsabilități, fata are un copil, poate isi iubeste soțul, sau poate sunt in relații proaste!
Deci sunt multe aspecte care contează, mai ales ca nici nu te-ai mulțumi cu statutul de amant!
În locul tau nu m-asi complica...

| Winners10 explică (pentru ShamelessQboy):

Daca ar fi posibil da. M-as casatori cu ea. Chiar tin la ea.

| ShamelessQboy a răspuns (pentru Winners10):

Da, dar și ea trebuie ă simtă la fel pentru tine!

| Winners10 explică (pentru ShamelessQboy):

Normal