| TheMusicBoy a întrebat:

Deci de ceva timp imi place de un baiat. Si cred ca si el simte ceva pentru mine. Ce sa fac sa imi dau seama daca ma place sau sa il "scot in oras". Chiar as vrea sa aflu daca simte acelasi lucru pentru mine dar niciodata nu pot fiindca numai la antrenamente ne vedem si atunci doar 10 min apucam sa vorbim. Multumesc anticipat!

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu il scoti la suc? ce vorbiti 10 min?

| TheMusicBoy explică (pentru RAY):

La antrenament. In timpul lui mai apucam sa discutam 2 min, 3 min, depinde

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

E gay, ce nu intelegi

| TheMusicBoy explică (pentru anonim_4396):

Bisexual*

| Subsemnatul123 a răspuns:

Incearca si vezi ce zice. Probabil sunt sanse mult mai mici ca un baiat sa refuze o fata decat invers.

| TheMusicBoy explică:

Apropo sunt baiat

| Andrea1313 a răspuns:

Eu zic sa mai aștepți un pic. Incearca sa te apropii de el, sa deveniti mai apropiați, iar cand ai curajul cere-i numarul de telefon. Mai vorbiti asa. Daca vezi ca trece timpul si nu se intampla nimic fa tu primul pas. Invita-l undeva. Atunci incearca sa afli ce îi place si sa fi cum îi place lui. Dar asigura-te ca tu chiar il placi ca sa nu sa nu suferi. Succes!

| TheMusicBoy explică (pentru Andrea1313):

Am deja numarul lui de telefon! Si plus ca eu chiar il ppac. Nu am simtit de la bun inceput dar in timp mi-am dat seama ca m-am atasat de el si ca a devenit crush-ul meu.