| Dinu_Dragos_1995 a întrebat:

Buna va rog sa nu radeti dar am o mare dilema daca nu am erectie totala pot ejacula?

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca ai o erectie de cel putin 50% vei putea ejacula cu siguranta, important e ca penisul sa primeasca o minima irigare cu sange iar corpul sa intre in excitatie nu doar mental ci si la nivelul organelor genitale pentru ca nu doar penisul, partea externa, e implicata in toata afacerea asta. Fara erectie deloc nu cred ca se poate.

| Emilian65 a răspuns:

Nu poti ejacula daca nu ai erectie totala!

| LineGuide a răspuns:

Teoretic, da. Acum depinde si de tine, nu sunt chestii pe care le poti calcula sau sa poti face lucruri fixe. Normal ca la un moment dat o sa ajungi si la erectie totala, si dupa ejaculare e posibil sa ai "chef de munca".
Mult noroc!

| Dinu_Dragos_1995 explică (pentru LineGuide):

Multumesc mie mi s-a spus de un prieten ca fara erectie nu exista ejaculare... deci nu ete adevarat?

| WeAreSmart a răspuns (pentru Dinu_Dragos_1995):

Eu am vazut intr-un film cum o fata ai stergea rana pe picior unui baiar care nu a facut sex de cativa ani, parca primea placere de la usturime si la un moment dat a ejaculat asa de tare ca i-a murdarit tot peretele de sperma ))

| LineGuide a răspuns (pentru Dinu_Dragos_1995):

Fara erectie, nu. Dar fara erectie totala, da.

| AndreiRadu00 a răspuns:

Cam da