| 43v3r a întrebat:

Daca mi-a venit ciclul pe 20 martie e normal sa-mi vina sh p 8 aprilie? Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| ToNy_2305 a răspuns:

Pai.pff.daca esti in primi 2 ani de ciclu e normal.pentru ca e neregulat.mie mi-a intarziat odata 3 luni.si mi s-a zis de ginecolog ca e normal.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e deloc normal. Daca esti foarte mica (pana in 16 ani), mai poti astepta o vreme. daca se repeta situatia (adica sa-ti vina menstra inainte de 24 de zile de la anterioara), trebuie sa te vada un endocrinolog si un ginecolog (pentru ecografie daca esti virgina). daca ai mai mult de 16 ani, ar trebui sa te vada un ginecolog cat mai repede.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Nu este normal! Un C.M normal este de 28-35 zile. Normal era să îţi vină pe data de 18 aprilie sau mai târziu. Poate fi vorba de o simplă dereglare menstruală, însă poate fi vorba şi de ceva mai grav. Dacă aspectul lichidului menstrual nu este unul normal (mă refer la culoare, cantitate, miros )poţi să-mi laşi un mesaj privat pentru a te ajuta cu un sfat.

Baftă!

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,nu'i normal, dar sigur ai o problema! Du'te la doctor, sanatate!

| Fytzy a răspuns:

Da e normal nu se intampla nimic iti vine asa pana se regleaza

| Andreea_1647 a răspuns:

Cu cine ti ai tras-olaughingglumesc pai depinde poate esti insarcinatatongue