| scorpy72on a întrebat:

Draga TPU eu plac o fata din clasa a 3-a si chiar si pana acum o plac dar ea nu stie asta si imi pare rau dar sa mutat de la noi de la scoala si am adresa ei de mess. imi spune ca mai iese prin oras si chestii de astea m-am intalnit cu ea la un suc si am intrebat-o asa: vrei sa fim prieteni? si ea nu a raspuns. ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Buna happy Poi eu zic sa ii spui ce simti pentru ea. Si fii romantic cu eahappy Fa`i o vizita, ceva gen. Intalniti`va undeva. Spune`i ca o sa vina si o prietena mai apropiata de`a ei. Si daca o sa va intalniti happy Fii romantic. Cumpara un trandafir smug O cutie de bomboane. O mica atentie acolo happy

8 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Omul a spus ca "O place din cls-a 3-a".

| ghineanamaria a răspuns:

Mai voi nu aveti ce face.Ea e in clasa a3a.De unde sa stie fata ce trebuie sa faca? Las-o sa mai creasca...Pun pariu ca nici tu nu esti mai mare(poate a 4a sau a 5a)

| frikk a răspuns:

Dai uitare.Asa este cel mai bine pentru tine.succeswinking

| Kristelle a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii arati ca te-a dezamagit atitudinea ei... Depinde, de sensul intrebarii tale. te-ai ref la amici, sau ceva mai mult?

| ANONIM22222222333 a răspuns:

Tu pe ce clasa esti tot a 3-a? eu cred ca sunteti cam mici pentru o relatie serioasa...sad pe acolo pe a 5-a, pe a 6-a
eu sunt pe a 6-a si de abia acum am sa incep o relatie stabila

| amonynus a răspuns (pentru ANONIM22222222333):

laughing deci asta ste epica! O relatie stabila in clasa 6? si ce faceti? va tineti de mana si va pupati pe obraz?! sunt a8-a si ma gandesc la examene. poate ar trebui sa faci si tu acelasi lucru

| ANONIM22222222333 a răspuns (pentru amonynus):

Am spus ca vreau sa incep o relatie cu o fata!

| scorpy72on explică (pentru ANONIM22222222333):

Ca sa stii sunt in clasa a 6 a