| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Heeeiii TPU, am fost cu un baiat timp de 1 an. Am tinut unul la celalalt foarte mult, dar ne-am despartit. Apoi s-a combinat cu alta, iar intr-o seara am vorbit cu el prin sms-uri si mi-a zis ca a tinut foarte foarte mult la mine' dar n-a vrut sa-mi spuna daca mai tine si acum. Acum are alta iubita, cu care e de aproape 1 an si el ii zice ca tine la ea. Oare e posibil sa mai tina macar putin la mine, chiar daca nu recunoaste? Sau, oare ii tresare putin inima cand ma vede? Sau oare se mai gandeste macar uneori la mine, sau chiar daca nu ma are la prieteni pe fb, oare se uita la pozele mele? Scuzati-mi repetarile dese ale unor cuvinte. Va pup :*

Răspuns Câştigător
| EvelinaToma a răspuns:

Eu cred ca da, adica faci parte din trecutul lui, si daca te-a iubit, sigur vei ocupa mereu o particica in inima lui :3 Fundita? :3

7 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Păi singurul care îți poate răspunde la întrebări este el și nu rezolvi nimic dacă ne întrebi pe noi. Vezi ce îți răspunde și de acolo vedeți voi...
O singură chestie... dacă încă ține la tine de ce e cu alta și nu a încercat să se împace cu tine?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lasa-l in pace! Mancarea reincalzita nu mai are acelasi gust.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu vei sti niciodata din pacate. Daca tu crezi ca a tinut la tine, cu siguranta ca se gandeste la tine.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De ce esti asa disperata dupa el, nu vezi ca nu da 2 bani pe tine. Revino-ti si vezit-ti de viata ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba ai inceput s-o arzi cu baietii de la 14 ani ca nimic nu sti, lasa-l pe ala sa-si vada de relatia lui, daca tineati unl la celalalt foarte mult nu va mai desparteati, mai citeste raspunsuri de la categoria asta si de la Familie & Relatii ca sa-ti dai seama cat de perversa e viata

| SorinTudor a răspuns:

Da normal ca tine inca la tine ...macar putin si fi sigura ca tresare putin cand aude de tine pentru ca asa cum a zis si EvelinaToma faci parte din trecutul sau.