| anonim_4396 a întrebat:

Mi-au aparut negi pe mana dreapta. Obisnuiesc sa ma masturbez de doua ori pe zi. Este posibil sa imi apara negi pe cuc? Sau e o pedeapsa de la Dumnezeu pentru ca ma masturbez si daca o sa folosesc mana stanga o sa imi iasa negi si acoo? Precizez ca am cucul de 19 cm in stare flasca si de 24 in ierecție. Si ma tine tare minim 30 de minute. Multumesc, dau funda celui mai argumentat raspuns.

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Da te masturbezi in exces, este posibil sa sa ia acei negi.

12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Auzi, cucul ca cucul, da' pupăza, cât e pupăza?!?

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Mai ieftin decat in partea cealalta...

| Bernardus a răspuns:

Vezi, ca daca gandesti poatem iti apar negi pe creier

| anonim_4396 explică (pentru Bernardus):

Aha, deci nu doar tie ti se poate intampla asta. Multumesc pentru avertisment!

| BryBard a răspuns:

Mai mult ca sigur e pedeapsa, din cate am citit pe net, daca iti ajunge si pe "cuc" esti game over. Poti face cancer si aia e s-a dus.Si nu trebuie sa ne spui de cat o ai si cat te tine.O zi buna!

| anonim_4396 explică (pentru BryBard):

M-am gandit ca daca spun cat ma tine va ajuta sa ma ajutati. Si apoi, a fost nevoie de 1 an de exercictii la sala aca sa ma tina atat.

| BryBard a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai ridicat greutati cu ***?

| anonim_4396 explică (pentru BryBard):

Nu, am avut o profesoara la sala. Si foloseam sala dupa program ca sa exersam. Toata noaptea, din doua in doua zile. Ii recomand si tie, o sa ai nevoie.

| BryBard a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mersi, dar apreciez sfatul.

| anonim_4396 explică (pentru BryBard):

Sa stii ca nu este nicio rusine sa doresti sa iti rezolvi anumite situatii. Te va ajuta in viata, trust me, i'm god!

| BryBard a răspuns (pentru anonim_4396):

Te inteleg, dar nu sunt de acord cu modul tau de gandire, fiecare gandeste in felul sau.O zi Buna.

| PolitiaGramaticii a răspuns:

Pastreaz o