| Raptorz a întrebat:

Iubesc o fata. E frumoasă, desteapta, amuzantă... Într-un cuvant o iubesc dar nu stiu cum sa îi spuncrying Cum îi spun?happy(dau fundă)

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Simplu, ii iei o floare si i-o pui in banca sa zicem ca vii mai de dimineata inainte de a veni ea si ii pui si un mesaj acolo in care sa-i zici tot ce ai pe inima! bafta!

| Raptorz explică (pentru superdorex):

1.nu pot sa vin mai devreme nici daca as vrea... 2.nu cred ca va avea efect mesajul sau floarea(poate se gandeste la altcineva ca i-a dat floarea ) 3.asta se intampla doar in filme...rareori in realitate 4. floarea merge cand sunt cu ea si mersi pentru sfatul cu floareabig grin

| superdorex a răspuns (pentru Raptorz):

Daa dar ii scrii mesajul si va sti ca e de la tine nu? Atunci indrazneste mai mult si invit-o la o plimbare si atunci chiar face minuni floarea, si ii zici tot ce ai pe inima, sa vezi cum va merge!

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Pur și simplu o inviți la un suc, un ceai ceva. Se va prinde ea de scopul invitației. Dacă vrea bine, dacă nu vrea atunci mergi mai departe. Nu insista în cazul unui răspuns negativ.

| Popintinio a răspuns:

Pai...daca nai curaj sa-i zici in fata incearca sa ii trimiti un mesaj ori sa o inviti la ceva ori incearca sa ii zici ca o iubesti in fata ca nu te musca daca e cu altcineva asta e treci mai departe daca ai stii de cate ori mi s-a intamplat astabig grinwinking incearca si daca respunsul e nu treci pesto ori mai asteapta ca-ti va ani samptamani lui zile