| Saghin_Ionel_1998 a întrebat:

Am o intrebare la care va rog frumos sa ma ajutati. Anul trecut am cumparat o cartela cu numar si dupa aceea am aflat ca numarul pe care il am se afla pe un site de anunturi.Toti ma suna si ma intreaba de acel anunt, am incercat sa intreb pe cei care m-au sunat da nu am reusit sa rezolv nimic.Va rog frumos sa i-mi spuneti ce sa fac? Poate stie cineva cum sa rezolv.Va multumesc!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ori cumperi alta cartela, cu alt numar, ori mergi la dealerul de telefonie la care esti si spui sa iti schimbe numarul. Logic, nu?

| Saghin_Ionel_1998 explică (pentru darrio2007):

Multumec frumos! asa ma gandeam si eu ca nu am alta posibilitate