| Mystak3 a întrebat:

Am vazut acum intr-un film o ghicitoare dar nu i-a raspuns. o ghicitoare ca sa vada ce fel de om este si a spus asa: daca vine un uragan si in statia de autobuz sunt 3 oameni:o femeie in varsta, cel mai bun prieten care ti-a salvat viata si femeia visurilor tale. Pe care persoana o pui in masina daca in masina ai loc doar pentru un singur om? Stie careva ghicitoarea asta?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As intra eu si las inghesui pe amicul meu pe acolo pentru ca femeia visurilor mele e o panarama care recolta castraveti asa ca amicul e mai de treaba.

| pepe a răspuns:

Uita-te mai departe la film sa auzi si solutia.

| camy417 a răspuns:

Pai ii dai cheia celui mai bun prieten ca sa o duca pe baba la spital si u stai cu femeia visurilor tale sa astepti autobuzul si faza e ca era o ploaie nu uragan

| Aishaa a răspuns:

Eu o stiu :las masina celui mai bun prieten de'al meu sa o duca pe femeia in varsta la adapost si eu stau cu femeia visurilor [in cazul meu barbatul.]

| Gufiii a răspuns:

Pai as pune cel mai bun prieten e bine?

| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

I-as da masina la cel mai bun prieten al meu sa o duca pe femeia in varsta si eu as merge pe jos cu baiatul vietii mele.

| deeutzy a răspuns:

Am vazut si eu ghicitoarea asta intr-un film...defapt era chiar acum cateva minute pe pro tv...pai la fel ca tipul ala nu as putea raspunde
dar daca stau si ma gandesc bine las alege pe cel mai bun prieten care mia salvat viata...pentru ca practic ai sunt dator ca m-a salvat si ca suntem cei mai buni prieteni. eu as fi in stare sa renunt la fericirea mea pentru cea mai buna prietene deci :*:*

| metrix a răspuns:

Raspunsul meu ar fi:
Ii dau masina prietenului meu sa o duca pe batrana iar eu raman in ultimele clipe sa petrec viata cu femeia visurilor mele.

| VeVoVuMen a răspuns:

Pai daca vine uraganu mai are rost sa pui pe cineva in masina? ca doar oricum o sa va cam duceti toti. intreb si eu? laughing daca intrebarea ar fi pe cine ai salva? eu l'as salva pe cel mai bun prieten. big grin daca vrea sa vada ce fel de om este inseamna ca dupa raspunsul pe care il da, ea reuseste sa ii faca o caracterizare big grin thinking

| bombănucleară a răspuns:

Eu nu o stiu, dar as face asa:l-as lua in masina pe prietenul meu, as pune-o in poala lui pe femeia in varsta si as tine-o in poala mea pe femeia visurilor mele.

| bortanradu a răspuns:

Daca nu iei pe nimeni?

| RalucaAllen a răspuns:

Pai corect ar fi ca acel om sa raspunda: `cel mai bun prieten care ti-a salvat viata`! E de la sine inteles!

| lilirozy a răspuns:

Pai daca ai loc doar pentru un singur om cum sa mai iei pe cineva?

| fantoma_2073 a răspuns:

Da o stiu si raspunsul meu este prietenul care mia salvat viata.ca baba oricum moare.sau fata aia putea sa fie...

| mitzury_6433 a răspuns:

Si eu am fost foarte curios.ma gandeam sa imi iau prietenul cu mine...sa da dau peste baba cu masina.si sa imi leg prietena de bara din spate thinking hmm oare ce caracter as avealaughing