| AlexutzaBha a întrebat:

Buna!
Ce se intampla daca raman corigenta la practica?
Eu is in clasa a 9 a la electro si n-am fost tot anul la practica numa la inceput de scoala de vreo 2 ori...
Si acuma se incheie medile si la toate trec dar nu sunt sigura ca trec la m1 dar in fine... dupa ce se termina liceul noi mai avem 3 saptamani de practica si cum am inteles de la o doamna profesoara ca se mai da note in alea 3 saptamani la practica...

Deci nu inteleg nimica. Daca ma duc in alea 3 saptamani la practica mai imi da note ca sa nu ma lese cu medie ne incheiata? Am sanse sa nu ma lese corista pe vara?

Va rog cele mai multe raspunsuri si utile va rog :*

Fundita tongue

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu o sa te lese(lase)daca te duci la practica cele 3 saptamani.

| mihai69 a răspuns:

Întreabă la secretariatul liceului - ei trebuie să știe exact ce și cum.